021-44972994
خانه>دسته‌بندی نشده >اطلاعیه درمورد کنگره هفتم

اطلاعیه درمورد کنگره هفتم

با سلام خدمت همکاران اینتنسیویست عزیز با توجه به نزدیکی زمان کنگره هفتم موارد زیر را به اطلاع همکاران میرسانم ، امیدوارم تا کنگره امسال همچون سالهای قبل با حضور پر رنگ شما عزیزان پربار و به یاد ماندنی باشد. لطفا به موارد زیر دقت فرمایید :
۱- کلیه همکارانیکه عضو ثابت انجمن شده اند و در سایت ثبت نام کرده و شماره پیگیری دریافت کرده اند ، حضور انها در کنگره بدون هزینه خواهد بود و هم امتیاز سخنرانی و هم امتیاز شرکت در کنگره برای انها ثبت خواهد شد.
۲- آن دسته از همکارانیکه در سایت انجمن عضو نیستند برای شرکت در کنگره باید از طریق سایت در کنگره ثبت نام نمایند و هزینه پرداخت کنند . ۳-دستیاران فوق تخصص شاغل به اموزش با ارایه کارت دستیاری نیازی به پرداخت هزینه برای ثبت نام ندارند .
۴- با توجه به اینکه روز ۱۸ دیماه روز انتخابات هیات رییسه انجمن هم میباشد ، از کسانیکه در سایت عضو انجمن شده اند خواهش میکنم در سامانه ایما هم ثبت نام بکنند تا بتوانند در انتخابات انجمن شرکت نمایند . در پایان ارزومندم که کنگره ای پر بار و اموزَشی داشته باشیم و از حضور همه شما بهره مند شویم . و همچنین انتخابات هم با پر شور قوی برگزار گردد .

افرادی که هم در کنگره ثبت نام کرده و مبلغ شرکت در کنگره را پرداخته اند و هم حق عضویت در انجمن را واریز نموده اند روز کنگره پس از دریافت کارت عضویت، مبلغ پرداختی که بابت شرکت در کنگره پرداخته بودند در دبیرخانه پزشکی به ایشان عودت داده خواهد شد.